Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 739 339 350

Catering

Chystáte raut, svatbu, nebo ples? Pak jsme tu právě pro Vás. Máme dlouholeté zkušenosti v pořádání cateringových událostí na klíč a řadíme se mezi nejlepší společnosti na trhu. Začínali jsme od drobných projektů pro padesát osob. V dnešní době se ale nebráníme ani cateringovým akcím až pro 1500 osob. Veškeré Vámi chtěné požadavky zajistíme na míru podle Vašich představ s maximální péčí za minimální ceny.


img

Není pro nás překážkou zajistit pro Vás nejen samotný catering, ale zároveň doprovodný program k němu. Zajistíme tedy moderátory, zpěváky a zpěvačky, které znáte z televize. Veškeré události v čele se svatbami si tyto osobnosti přímo vyžadují. Jako samotné vyvrcholení události zajistíme i velkolepý ohňostroj.

Zkušený tým pro catering

Dnes můžete narazit na mnoho cateringových firem, ale ne všechny s sebou přináší takovou kvalitu a profesionalitu, jakou avizují. Za nás zajisté mluví činy. Více než deset let zkušeností, organizace akcí pro více než 1 500 osob, nejlepší čerstvé suroviny, nejlepší kuchaři z celé České republiky a mnoho dalších ukázek toho, že patříme mezi špičku. Dokonalá organizace kombinovaná se synchronizovaným podáváním kvalitních domácích i exotických pokrmů všech chutí.

img

Vaše spokojenost-náš cíl

Ceníme si našich zákazníků, a proto přistupujeme ke každému se speciálním přístupem. Každý má jiná přání, jiné představy, jiný vkus, a to je důvodem, proč tolik prosazujeme individuální přístup. Nezáleží nám na velikosti Vaší zakázky, pokaždé ze sebe vydáváme maximum.

Máte zájem o catering od naší společnosti?

Přejete si osobní schůzku? Nebojte se nás kontaktovat. Společně se můžeme domluvit na veškerých podrobnostech Vašeho přání. Pokaždé vycházíme svým zákazníkům maximálně vstříc.


Kontaktní formulář

Vážení zákazníci,

odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů k obchodním účelům je dobrovolné a můžete jej kdykoliv odvolat.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů uděluji společnosti:

Miroslav Pošík – Hotel Classic, U Památníku 1185, 50401 Nový Bydžov, IČ: 68219474

,  (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: Jméno a příjmení, Název společnosti, IČ, e-mail, telefon

2. Tyto údaje jsou pro Správce nutné zpracovávat za účelem a pro potřeby zasílání nabídek, řešení zakázek, newsletteru s nabídkami.
     
3. S výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Jsem si vědom/a, že souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na posik@hotel-  classic.cz nebo dopisu na adresu Správce.

4. Vím, že podle zákona o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: i6a3Ilb

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

V krátkosti o nás

Rodinný hotel Classic nabízí ubytování v Novém Bydžově, který leží kousek od Hradce Králové. Příjemné prostředí rodinného hotelu s restaurací, 15 komfortně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a celková kapacita 40 lůžek - to vše Vám nabízí Hotel Classic.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 739 339 350  Pište: info@hotel-classic.cz Hotel Classic U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty

nahoru